Referanslar

Referans Adı Referans Açıklaması
PürPlast A.Ş. Poliüretan parça üretiminde otomotiv sektöründe rekabetçi, üretici yan sanayi konumunu devam ettiren Pürplast daima müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutmuştur.
PİMSA OTOMOTİV Türk Otomotiv Sanayinde Poliüretan Mamülleri Üreten İlk Firmalardan Biriyiz. Pimsa Poliüretan, 29 Temmuz 1975 tarihinde sekiz Robert Kolej mezunu arkadaş tarafından kurulmuştur.
ISIZU ANADOLU Anadolu Isuzu’nun sürdürülebilir büyüme yolculuğu 1965 yılında başladı. Anadolu Isuzu’nun temelleri 1965 yılında atılmıştır. Çelik Montaj unvanı altında başlayan faaliyetlerin ilk aşamasında kamyonet ve motosiklet üretimi gerçekleştirilmiş; 1986 yılına kadar Skoda markalı kamyonet imalatı sürdürülmüştür.
AKS OTOMOTİV AKS Otomotiv, yüksek kalite ve hassasiyete sahip ürünleriyle otomotiv ve sanayi sektörlerinde önde gelen kuruluşların ilk tercihi haline gelmiştir. Fiyat, kalite ve zamanında teslim alanlarındaki üstün performansımız, birçok uluslararası OEM ve Tier 1 şirketi açısından bizi ideal bir iş ortağı konumuna koymaktadır.
Arçelik A.Ş. Arçelik ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara uyar, sürekli gelişmeyi temel alan bir çevre yönetim sistemi dahilinde çevre dostu ürünler üretiriz.
KALE KALIP Seramik imalatında kullanılan kalıpların üretimini gerçekleştirmek için 1969 yılında kurulan Kale Kalıp yıllar içinde Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu hassas kalıpları üretmeye başlamıştır. Kale Kalıp böylece, o yıllarda en önemli kalıp fabrikalarından biri haline gelmiştir
EVATEK MÜHENDİSLİK İki Elektrik Elektronik mühendisinin ortaklığı ile kurulan Evatek Teknoloji Mühendislik Limited Şirketi; Türkiye Gaziantep merkezli olup, ulusal ve uluslararası hizmet vermektedir.
LOJİKON WMS(Warehouse Management System) ve WCS(Warehouse Control System) yazılımlarımız ile sistemlerinizi rahatça yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.
YUTA MAKİNE Yuta 2010 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 2012 yılında YUTA MAKİNA MÜHENDİSLİK İNŞ. BİLG. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. unvan değişikliği yaparak müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektir.
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Mükemmellik Yetkinlik SeviyesiKalite Belgesi"ne sahip ilk ve tek devlet üniversitesi olup laboratuvar, eğitim ve sosyal hizmetler,Internet alt yapısı ve bilişim sektöründeki atılımlarıyla bir çok üniversite için örnekoluşturmaktadır.
İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ  
LC WAIKIKI LC Waikiki online alışveriş ile moda senin seçimin!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı